Популярные новости

Скажіть підробкам «ні!»Чи не більших жертв, ніж краса, вимагає мода. Чи виправдані ці жертви, нехай кожен вирішує сам. А ось про те, як мінімізувати збиток, мабуть, варто задуматися кожному.

Кольорові контактні лінзи і лінзи з кольоровим візерунком (карнавальні) досить популярні серед модниць і модників, бажаючих міняти колір очей під настрій. За їх створення взялися і невтомні «умільці» з китайських майстерень краси й підвалів епатажу. Але чи варто довіряти безцінний зір невідомо кому? Так, китайські товари підкупають своєю дешевизною, але в даному випадку потрібно в першу чергу дбати про якість продукції.

У жовтні минулого року Управління з контролю продуктів і ліків (FDA) США виступило з попередженням щодо носіння кольорових лінз від несертифікованих виробників. Фахівці виявили в матеріалах фарб цілого ряду noname-виробів речовини, що викликають запалення рогівки, а в найбільш неприємних випадках – і втрату зору. Особливу небезпеку становлять такі лінзи при контакті з жорсткою водою з-під крану.

У ході дослідження фахівці з двадцяти офтальмологічних установ США перевірили понад 500 чоловік, які щодня носять лінзи. Вони виявили, що дешеві вироби від невідомих виробників при взаємодії з вапном у жорсткій воді поступово руйнуються. В них утворюються мікропори, через які в очі можуть потрапити токсичні речовини, що містяться всередині кольорових матеріалів. Це особливо небезпечно при носінні лінз тривалого користування.

У 55,7% обстежених виявили ерозію рогівки. У 7% пошкодження рогівки були віднесені до середньої та тяжкої стадій. Залежність порушень від часу носіння простежувалася абсолютно явно: чим довше використовувалися лінзи, тим активніше руйнувалася їх структура і тим сильніше ушкоджувалася оболонка ока. У групі обстежуваних, що носили лінзи від відомих виробників, які-небудь ушкодження рогівки були виявлені лише в трьох, що становить менше одного відсотка. При цьому ці пошкодження були викликані не якістю матеріалу медичних пластин, а іншими сторонніми факторами.

Невідомо, чи проводилися подібні дослідження на території пострадянського простору, однак жорсткість води в наших водопроводах далека від норми, особливо в селах і невеликих містах.

Бажаєте бути не тільки оригінальними і красивими, але й здоровими? Користуйтеся лінзами тільки від перевірених виробників, що заслужили гарну репутацію й борються за збереження свого іміджу. Придбати такі аксесуари завжди можна в інтернет-магазині http://www.linza.com.ua/uk/home.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой:

Рубрики

Популярные новости